Strona główna » Łowisko Leśniewo

Łowisko Leśniewo

Łowisko Leśniewo
.ŁOWISKO LEŚNIEWO
Jest to 5 ha zbiornik po kopalni żwiru, położony jest w Wielkopolsce tuż przy trasie S5 na wysokości miejscowości Łubowo. Dogodny dojazd do łowiska zapewnia asfaltowa droga, która prowadzi do miejscowości Leśniewo. Od trasy szybkiego ruchu oddzielają ją pola i pas drzew. Zbiornik posiada zróżnicowaną linię brzegową, występują trzciny, tataraki. Głębokość waha się od 1m górek, po liczne dołki sięgające 4 m, jednak średnia głębokość wynosi ok 1,8 – 2 m co zapewnia rybą znakomite warunki. Podczas kilku ostatnich lat zbiornik przeszedł zupełną metamorfozę: zostały usunięte zalegające górki, które otaczały zbiornik, została utwardzona droga i przygotowane skarpy.
Rybostan:
Przeważają karpie w przedziale 5- 12  kg,  największą złowioną rybą łowiska jest karp 19,8 kg oraz amur 21 kg , w łowisku występują także karpie i amury o wadze ponad 20kg, duża populacja karasia , płoci i okonia. W zbiorniku złowić można także okazałe liny, jesiotry czy sandacze

Rybostan:
Przeważają karpie w przedziale 5- 9  kg,  największą rybą łowiska jest karp 18,9 kg oraz amur 21 kg , w łowisku występują także karpie i amury o wadze ponad 15 kg, duża populacja karasia , płoci i okonia. W zbiorniku złowić można także okazałe liny, jesiotry czy sandacze.
Dojazd:
z drogi S5 zjeżdżamy zjazdem Łubowo, by na rondzie z miejscowości Fałkowo jechać w stronę Łubowo ( pierwszy zjazd z ronda). Tuż przed dojazdem do drugiego ronda z prawej strony jest droga z drogowskazem do Leśniewa. Po przejeździe przez wiadukt nad drogą S5  z prawej strony zobaczymy ogrodzony zbiornik. Brama wjazdowa nad zbiornik znajduje się tuż przy skrzyżowaniu drogi asfaltowej z polną drogą.
 

 
Rezerwacje wyłącznie telefonicznie pod numerem  888 372 711 Hubert
 

REGULAMIN
ŁOWISKA „LEŚNIEWO”
 
1. Rezerwacje można dokonywać telefonicznie od 1 lutego bieżącego roku.
2. Sezon na łowisku zaczyna się 1 marca i trwa  do zamarznięcia zbiornika.
3. Każda rezerwacja musi zostać potwierdzona w przeciągu 48 h zadatkiem w kwocie 50% stawki. W przypadku braku przyjazdu na łowisko bez wcześniejszych ustaleń z właścicielem, zadatek nie zostaje zwrócony. 
4. Każdy wędkarz przed dokonaniem rezerwacji powinien zapoznać się z mapką z rozmieszczonymi stanowiskami. 
5. Stawka za łowienie na zbiorniku przez 24 h wynosi 50 zł - 2 wędki, 70 zł - 3 wędki
6. Każda doba liczona jest od godz. 12.00 jednego dnia do godz. 12.00 dnia kolejnego.
7. Na łowisku zabronione jest używanie środków pływających w tym modeli zdalnie sterowanych.
8. Zakaz wynoszenia zestawów, a także nęcenia z przeciwległego do stanowisk brzegu.
9. Nęcenie musi odbywać się z własnego stanowiska, w sposób nie utrudniający połowu sąsiadowi ze stanowiska obok.
10. Każdy wędkarz zobowiązany jest do posprzątania stanowiska, podczas pakowania i opuszczania terenu łowiska. 
11. Wszystkie śmieci, które zgromadzi  wędkarz, muszą bezwzględnie zostać zabrane ze sobą. Brak możliwości pozostawienia ich na terenie łowiska. 
12. Wprowadzony zostaje całkowity zakaz używania strzałówek oraz plecionek jako linka główna.
13. Każdy wędkarz zobowiązany jest do posiadania dużego podbieraka o rozstawie ramion min 80 cm, dużej maty karpiowej (kołyska lub wanienka), wiaderka  umożliwiającego polewanie maty i ryby podczas wyhaczania i sesji foto, a także środka odkażającego. (istnieje możliwość wypożyczenia maty kołyski – 10 zł doba)
14. Na łowisku panuje zakaz głośnego zachowywania się oraz palenia ognisk.
15. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe oraz rzeczy pozostawione na łowisku!
16. Na łowisku panuje całkowity zakaz spiningowania. 
17. Całkowity zakaz łamania, wycinania roślin, drzew i krzewów.
18.  Na łowisku panuje zakaz zabierania jakichkolwiek ryb! Każda złowiona ryba powinna zostać wypuszczona do zbiornika jak najszybciej po złowieniu. 
19. Na łowisku panuje całkowity zakaz przetrzymywania ryb w workach karpiowych, siatkach bądź innych podobnych przedmiotach.
20. Każdy wędkarz musi stosować się do poleceń osoby kontrolującej!
21. Parking dla stanowisk 15, 16 i 17 znajduje się przy Wc.  Samochody po wypakowaniu sprzętu muszą być jak najszybciej odstawione aby nie utrudniać przejazdu innym osobom.
22. Na łowisku mogą przebywać jedynie osoby wędkujące. Wszystkie osoby towarzyszące po wcześniejszym zgłoszeniu. UWAGA! Każda wizyta gości musi być poprzedzona informacją telefoniczną, a osoby odwiedzające pozostawiają pojazd po za terenem łowiska.


 
WAŻNE:
KAŻDA OSOBA DOKONUJĄCA REZERWACJI, ORAZ PRZEBYWAJĄCA NA ŁOWISKU OŚWIADCZA, ŻE ZAPOZNAŁA SIĘ Z REGULAMINEM I ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO JEGO PRZESTRZEGANIA. WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE BĘDĄ ŁĄMAĆ REGULAMIN ZOSTANĄ USUNIĘTE Z ŁOWISKA, BEZ ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTÓW!
 
  Nr. rachunku na który należy dokonać płatności zadatku:
PKO BP  58 1020 4115 0000 9302 0114 5812
W treści wpisując nazwę łowiska, datę, nr stanowiska oraz imię i nazwisko osoby rezerwującej.
 
 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl