Strona główna » Łowisko Bączek
Opinia o produkcie
Top series, to top series i koniec!! Sprawdza się w każdej porze roku, na większości łowisk.. Koniecznie trzeba spróbować.. ;)
Ocena produktu 5/5
Kontakt
Informacje

Fantazy Baits Hubert Pilszak

Nekla 62-330 ul. Mickiewicza 15
Nip: 7891687248
Reg: 301713158
Email: fantazybaits@interia.pl

Łowisko Bączek

Łowisko Bączek

Łowisko Bączek

alt

Łowisko Bączek jest starym zbiornikiem pożwirowym, który w upływie kilku lat bardzo się zmienił. Powierzchnia lustra wody wynosi ok 1,9 ha a głębokość waha się od licznych płycizn 0,5 m głębokości, po dołki sięgające 4 metrów. Kształt bardzo nie regularny, brzegi na większości zbiornika porasta trzcina i tatarak oraz drzewa i krzewy.

 

Na obecną chwilę wyznaczonych i udostępnionych do wędkowania jest 10 stanowisk, które pozwalają w komfortowych warunkach korzystać z uroków łowiska. Przed przyjazdem na łowisko należy się zapoznać z informacjami na jego temat a także regulaminem.

 

Rybostan:

łowisko obfituje w wiele gatunków ryb, choć najbardziej rozpowszechnione są okazałe karpie i amury z których duża część przekracza 10 kg. Największe ryby osiągnęły już masę 20 kg. Spotkać tu można również karasie złociste i srebrzyste, liny, płocie, wzdręgi, szczupaki, okonie, sandacze, węgorze oraz jesiotry. Rekordem łowiska jest 22 kg Amur. 

alt


Więcej o łowisku dowiedz się z filmów:
https://www.youtube.com/watch?v=nlKkJ2zrGeA&t=27s
https://www.youtube.com/watch?v=skaKTmAehDU&t=117s
https://www.youtube.com/watch?v=gvW96rpyKRw&t=32s
https://www.youtube.com/watch?v=nlKkJ2zrGeA&t=27s
 

 

Położenie i dojazd:

Łowisko leży na pograniczu 3 miejscowości: Nekli, Kokoszek i Stroszek. Aby trafić w to urokliwe miejsce, wystarczy zjechać z drogi k92 do Nekli, dalej kierować się ulicą Dworcową do ronda, na którym kierujemy się na miejscowość Kokoszki. Dojeżdżamy do wiaduktu kolejowego, za którym skręcamy w Aleję Czereśniową. Jedziemy ok 500 m i skręcamy w polną drogę. Po przejechaniu ok 300 m trafiamy nad samo łowisko, które oznaczone jest dużymi z daleka widocznymi tablicami.

 

Możliwości wędkowania:

Wędkowanie na łowisku możliwe jest po wcześniejszym kontakcie z osobą upoważnioną do wystawienia rezerwacji. Nie ma możliwości wjazdu na łowisko bez zgody właściciela, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

 

Rezerwacje dokonujemy telefonicznie pod nr 696 945 245 Jacek lub 888 372 711 Hubert

 

alt

 

 

Regulamin Łowiska Bączek na rok 2022

 

 

1. Rezerwacje można dokonywać telefonicznie od 15 listopada bieżącego roku.

2.Sezon na łowisku zaczyna się 1 marca (jeśli nie będzie lodu) i trwa aż do zamarznięcia zbiornika.

3.Każda rezerwacja musi zostać potwierdzona w przeciągu 48 h zadatkiem w kwocie 50% stawki. W przypadku braku przyjazdu na łowisko bez wcześniejszych ustaleń z właścicielem, zadatek nie zostaje zwrócony.

4. Każda próba kradzieży ryb z łowiska skutkować będzie obligatoryjną karą 1000 zł za każdy kilogram ryb, bez znaczenia na jej gatunek, a także wzywana będzie policja!

5.Stawka za łowienie na zbiorniku przez 24 h wynosi 70 zł - 2 wędki, 80 zł - 3 wędki.

6. Każda doba liczona jest od godz. 12.00 jednego dnia do godz. 12.00 dnia kolejnego.

7. Na łowisku zabronione jest używanie środków pływających w tym modeli zdalnie sterowanych.

8. Zakaz wynoszenia zestawów, a także nęcenia z przeciwległego do stanowisk brzegu.

9. Nęcenie musi odbywać się z własnego stanowiska, w sposób nie utrudniający połowu sąsiadowi ze stanowiska obok.

10. Na łowisku obowiązuje zakaz używania orzecha tygrysiego. Nie wolno nim nęcić oraz łowić.

11. Każdy wędkarz zobowiązany jest do posprzątania stanowiska, podczas pakowania i opuszczania terenu łowiska.

12. Wszystkie śmieci, które zgromadzi wędkarz, muszą bez względnie zostać zabrane ze sobą. Brak możliwości pozostawienia ich na terenie łowiska.

13. Całkowity zakaz używania strzałówek oraz plecionek jako linka główna.

14. Każdy wędkarz zobowiązany jest do posiadania dużego podbieraka o rozstawie ramion min 80 cm, dużej maty karpiowej (kołyska lub wanienka), wiaderka umożliwiającego polewanie maty i ryby podczas wyhaczania i sesji foto, a także środka odkażającego. Istnieje możliwość wypożyczenia maty kołyski +worek do ważenia – 15 zł doba.

15. Zakaz przetrzymywania ryb w workach karpiowych, workach do ważenia, siatkach wędkarskich i innych podobnych przedmiotach. Ryba zaraz po złowieniu musi zostać wypuszczona do łowiska. Czynność robienia zdjęć nie powinna trwać dłużej niż 5 min!

16. Na łowisku panuje zakaz głośnego zachowywania się oraz palenia ognisk.

17 .Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe oraz rzeczy pozostawione na łowisku!

18. Na łowisku panuje całkowity zakaz spiningowania oraz łowienia na żywca lub martwą rybkę.

19. Na łowisku zalecamy używanie żyłek o minimalnej średnicy 0.30.

20. Każdy zestaw musi zostać zawiązany w taki sposób aby po zerwaniu linki głównej ryba mogła zgubić ciężarek. Zakaz łączenia linki głównej z odcinkiem końcowym np. Leadcorerm za pomocą krętlików, spinek itp.

21. Całkowity zakaz łamania, wycinania roślin, drzew i krzewów.

22. Wszystkie osoby przebywające na łowisku muszą stosować się do poleceń osób kontrolujących. Prawo do kontroli na łowisku mają osoby upoważnione przez właściciela, a także policja!

23. Na łowisku mogą przebywać jedynie osoby wędkujące. Wszystkie osoby towarzyszące po wcześniejszym zgłoszeniu.

 

UWAGA! Każda wizyta gości musi być poprzedzona informacją telefoniczną, a osoby odwiedzające pozostawiają pojazd w sposób nie utrudniający dojazdu do łowiska.

 

 

UWAGA! CAŁKOWITY ZAKAZ ZABIERANIA RYB Z ŁOWISKA! KAŻDA RYBA PO ZŁOWIENIU MUSI W BEZPIECZNY SPOSÓB ZOSTAĆ WYPUSZCZONA DO ŁOWISKA!

 

Nr. rachunku na który należy dokonać płatności zadatku:

PKO BP 58 1020 4115 0000 9302 0114 5812

W treści wpisując nazwę łowiska, datę, nr stanowiska oraz imię i nazwisko osoby rezerwującej.

 

 

 

WAŻNE:

KAŻDA OSOBA DOKONUJĄCA REZERWACJI, ORAZ PRZEBYWAJĄCA NA ŁOWISKU OŚWIADCZA, ŻE ZAPOZNAŁA SIĘ Z REGULAMINEM I ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO JEGO PRZESTRZEGANIA. WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE BĘDĄ ŁAMAĆ REGULAMIN ZOSTANĄ USUNIĘTE Z ŁOWISKA, BEZ ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTÓW!


 
 
 
WAŻNE:
KAŻDA OSOBA DOKONUJĄCA REZERWACJI, ORAZ PRZEBYWAJĄCA NA ŁOWISKU OŚWIADCZA, ŻE ZAPOZNAŁA SIĘ Z REGULAMINEM I ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO JEGO PRZESTRZEGANIA. WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE BĘDĄ ŁĄMAĆ REGULAMIN ZOSTANĄ USUNIĘTE Z ŁOWISKA, BEZ ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTÓW!
 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl