Strona główna » Łowisko Leśniewo
Opinia o produkcie
Top series, to top series i koniec!! Sprawdza się w każdej porze roku, na większości łowisk.. Koniecznie trzeba spróbować.. ;)
Ocena produktu 5/5
Kontakt
Informacje

Fantazy Baits Hubert Pilszak

Nekla 62-330 ul. Mickiewicza 15
Nip: 7891687248
Reg: 301713158
Email: fantazybaits@interia.pl

Łowisko Leśniewo

Łowisko Leśniewo
.ŁOWISKO LEŚNIEWO
Jest to 5 ha zbiornik po kopalni żwiru, położony jest w Wielkopolsce tuż przy trasie S5 na wysokości miejscowości Łubowo. Dogodny dojazd do łowiska zapewnia asfaltowa droga, która prowadzi do miejscowości Leśniewo. Od trasy szybkiego ruchu oddzielają ją pola i pas drzew. Zbiornik posiada zróżnicowaną linię brzegową, występują trzciny, tataraki. Głębokość waha się od 1m górek, po liczne dołki sięgające 4 m, jednak średnia głębokość wynosi ok 1,8 – 2 m co zapewnia rybą znakomite warunki. Podczas kilku ostatnich lat zbiornik przeszedł zupełną metamorfozę: zostały usunięte zalegające górki, które otaczały zbiornik, została utwardzona droga i przygotowane skarpy.
alt
Rybostan:
Przeważają karpie w przedziale 5- 12  kg,  największą złowioną rybą łowiska jest karp 19,8 kg oraz amur 21 kg , w łowisku występują także karpie i amury o wadze ponad 20kg, duża populacja karasia , płoci i okonia. W zbiorniku złowić można także okazałe liny, jesiotry czy sandacze

alt
Rybostan:
Przeważają karpie w przedziale 5- 9  kg,  największą rybą łowiska jest karp 18,9 kg oraz amur 21 kg , w łowisku występują także karpie i amury o wadze ponad 15 kg, duża populacja karasia , płoci i okonia. W zbiorniku złowić można także okazałe liny, jesiotry czy sandacze.
alt
Dojazd:
z drogi S5 zjeżdżamy zjazdem Łubowo, by na rondzie z miejscowości Fałkowo jechać w stronę Łubowo ( pierwszy zjazd z ronda). Tuż przed dojazdem do drugiego ronda z prawej strony jest droga z drogowskazem do Leśniewa. Po przejeździe przez wiadukt nad drogą S5  z prawej strony zobaczymy ogrodzony zbiornik. Brama wjazdowa nad zbiornik znajduje się tuż przy skrzyżowaniu drogi asfaltowej z polną drogą.
 
alt
 
Rezerwacje wyłącznie telefonicznie pod numerem  888 372 711 Hubert
 
 

REGULAMIN

ŁOWISKA „LEŚNIEWO” na rok 2022

 

1. Rezerwacji stanowisk można dokonywać telefonicznie pod numerem 888 372 711.

2. Sezon na łowisku zaczyna się po zniknięciu pokrywy lodowej i trwa do zamarznięcia zbiornika.

3. Każda rezerwacja musi zostać potwierdzona w przeciągu 48 h zadatkiem w kwocie 50% stawki. W przypadku braku przyjazdu na łowisko bez wcześniejszych ustaleń z właścicielem, zadatek nie zostaje zwrócony.

4. Każdy wędkarz przed dokonaniem rezerwacji powinien zapoznać się z mapką z rozmieszczonymi stanowiskami. Prosimy o przestrzeganie wyznaczonych granic i nie przerzucanie ich podczas nęcenia i łowienia.

W przypadku stanowisk konfliktowych 11,12 i 15 zalecamy o oznaczanie łowiska wędką z markerem. Powinno to zapobiec późniejszym niedomówieniom.

5. Stawka za łowienie na zbiorniku przez 24 h wynosi 70 zł - 2 wędki lub 3 wędki w kwocie 80 zł (ilość wędek należy podać dokonując rezerwacji.)

6. Każda doba liczona jest od godz. 12.00 jednego dnia do godz. 12.00 dnia kolejnego.

7. Na łowisku zabronione jest używanie środków pływających w tym modeli zdalnie sterowanych.

8. Zakaz wynoszenia zestawów, a także nęcenia z przeciwległego do stanowisk brzegu.

9. Nęcenie musi odbywać się z własnego stanowiska, w sposób nie utrudniający połowu sąsiadowi ze stanowiska obok.

10. Każdy wędkarz zobowiązany jest do posprzątania stanowiska, podczas pakowania i opuszczania terenu łowiska.

11. Wszystkie śmieci, które zgromadzi wędkarz, muszą bezwzględnie zostać zabrane ze sobą. Brak możliwości pozostawienia ich na terenie łowiska.

12. Wprowadzony zostaje całkowity zakaz używania strzałówek oraz plecionek jako linka główna. Dozwolone jest stosowanie żyłek konicznych.

13. Na łowisku obowiązuje minimalna średnica żyłek od 0.30 mm

14. Każdy wędkarz zobowiązany jest do posiadania dużego podbieraka o rozstawie ramion min 80 cm, dużej maty karpiowej (kołyska lub wanienka), wiaderka umożliwiającego polewanie maty i ryby podczas wyhaczania i sesji foto, a także środka odkażającego. (istnieje możliwość wypożyczenia maty kołyski + worek do ważenia  – 15 zł doba)

15. Na łowisku panuje zakaz głośnego zachowywania się oraz palenia ognisk.

16. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe oraz rzeczy pozostawione na łowisku!

17. Na łowisku panuje całkowity zakaz spiningowania oraz łowienia metodą spławikową!

18. Całkowity zakaz łamania, wycinania roślin, drzew i krzewów.

19. Na łowisku panuje zakaz zabierania jakichkolwiek ryb! Każda złowiona ryba powinna zostać wypuszczona do zbiornika jak najszybciej po złowieniu.

20. Na łowisku panuje całkowity zakaz przetrzymywania ryb w workach karpiowych, siatkach bądź innych podobnych przedmiotach. (rybę należy sfotografować zaraz po złowieniu, nie można czekać na poprawę pogody przetrzymując rybę np. w worku do ważenia)

21. Na łowisku panuje całkowity zakaz nęcenia oraz łowienia z użyciem orzecha tygrysiego. Każda próba łamania tego punktu karana będzie usunięciem z łowiska!

22. Każdy wędkarz musi stosować się do poleceń osoby kontrolującej! (właściciel łowiska i osoby przez niego upoważnione a także policja!

23. Parking dla stanowisk 15, 16 i 17 został oznaczony znakiem. Samochody po wypakowaniu sprzętu muszą być jak najszybciej odstawione aby nie utrudniać przejazdu innym osobom. (czynność wypakowywania i pakowania powinna trwać maksymalnie 30 min)

24. Na łowisku mogą przebywać jedynie osoby wędkujące. Wszystkie osoby towarzyszące po wcześniejszym zgłoszeniu. UWAGA! Każda wizyta gości musi być poprzedzona informacją telefoniczną, a osoby odwiedzające pozostawiają pojazd po za terenem łowiska.

25. Wyjazd z łowiska możliwy raz dziennie, przed wyjazdem należy powiadomić właściciela o planowanym powrocie. Osoby nie stosujące się do tego punktu zostaną upomniane a następnie usunięte z łowiska bez zwrotu poniesionych kosztów! (punkt obejmuje np. wyjazd do sklepu po zakupy, po dziecko itp.)

26. W każdej sprawie nie ujętej niniejszym regulaminem rację ma zawsze właściciel obiektu i należy stosować się do jego poleceń.

27. Każda próba kradzieży ryb zgłaszana będzie policji a także naliczana kara w kwocie 1000 zł za każdy kilogram ryby! 

 

 

WAŻNE:

KAŻDA OSOBA DOKONUJĄCA REZERWACJI, ORAZ PRZEBYWAJĄCA NA ŁOWISKU OŚWIADCZA, ŻE ZAPOZNAŁA SIĘ Z REGULAMINEM I ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO JEGO PRZESTRZEGANIA. WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE BĘDĄ ŁĄMAĆ REGULAMIN ZOSTANĄ USUNIĘTE Z ŁOWISKA, BEZ ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTÓW!

 

Nr. rachunku na który należy dokonać płatności zadatku:

PKO BP 58 1020 4115 0000 9302 0114 5812

W treści wpisując datę, nr stanowiska oraz imię i nazwisko osoby rezerwującej. 
WAŻNE:
KAŻDA OSOBA DOKONUJĄCA REZERWACJI, ORAZ PRZEBYWAJĄCA NA ŁOWISKU OŚWIADCZA, ŻE ZAPOZNAŁA SIĘ Z REGULAMINEM I ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO JEGO PRZESTRZEGANIA. WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE BĘDĄ ŁĄMAĆ REGULAMIN ZOSTANĄ USUNIĘTE Z ŁOWISKA, BEZ ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTÓW!
 
  Nr. rachunku na który należy dokonać płatności zadatku:
PKO BP  58 1020 4115 0000 9302 0114 5812
W treści wpisując nazwę łowiska, datę, nr stanowiska oraz imię i nazwisko osoby rezerwującej.
 
 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl